Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
varredo
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
40096
16.01.2011, 13:28
szczepek19
napisał(a):
bo poinformowały że zaraz na początku przygotowań do rundy wiosennej ma podpisać kontrakt z naszym klubem ;] a znowu zaczną trąbić jeśli rzeczywiście ten kontrakt podpisze
Czyli chcą go testować?
varredo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do varredo
Znajdź inne posty napisane przez varredo