Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40090
Stary 16.01.2011, 13:20
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
tyle to bierze stajnia Jorge Mendesa za sprzedaż wypromowanego już zawodnika średniej klasy.

możliwe, że kwota przy transferze była zbliżona, ale na pewno nie była to sama prowizja menago. trzeba przecież wliczyć jeszcze signature fee dla Marcelo i inne poboczne koszty, nazwijmy to, techniczne (które wcale nie musiały być małe)
No jak dla mnie podstawowy obrońca potentata ligi brazylijskiej podchodzi pod definicję wypromowanego zawodnika średniej klasy Ale mniejsza o to, ważne że okazało się to jednym z najlepszych biznesów Wisły ery Cupiała.

Co do Meliksona, jeśl już jesti faktycznie przyklepany - mam nadzieję że ludzie w klubie mają na tyle oleju w głowie by mu delikatnie, dyplomatycznie wytłumaczyć o co chodzi w tych zawiłościach kibicowskich w Grodzie Kraka Choć skoro jego ojciec jest z pochodzenia Polakiem to może ma już jakiś wstępny ogląd sytuacji. A jak nie to Mały mu zrobi wykład. I łacinę (jak już ktoś wspominał) mu nieco przybliży

Czekamy zatem na potwierdzenie badań medycznych..
Odpowiedz cytując