atomek21 napisał(a):

tyle to bierze stajnia Jorge Mendesa za sprzedaż wypromowanego już zawodnika średniej klasy.
możliwe, że kwota przy transferze była zbliżona, ale na pewno nie była to sama prowizja menago. trzeba przecież wliczyć jeszcze signature fee dla Marcelo i inne poboczne koszty, nazwijmy to, techniczne (które wcale nie musiały być małe)
|
No jak dla mnie podstawowy obrońca potentata ligi brazylijskiej podchodzi pod definicję wypromowanego zawodnika średniej klasy

Ale mniejsza o to, ważne że okazało się to jednym z najlepszych biznesów Wisły ery Cupiała.
Co do Meliksona, jeśl już jesti faktycznie przyklepany - mam nadzieję że ludzie w klubie mają na tyle oleju w głowie by mu delikatnie, dyplomatycznie wytłumaczyć o co chodzi w tych zawiłościach kibicowskich w Grodzie Kraka

Choć skoro jego ojciec jest z pochodzenia Polakiem to może ma już jakiś wstępny ogląd sytuacji. A jak nie to Mały mu zrobi wykład. I łacinę (jak już ktoś wspominał) mu nieco przybliży
Czekamy zatem na potwierdzenie badań medycznych..