Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
40085
16.01.2011, 13:09
mam nadzieje, że kilka meczy nasi wysłannicy obejrzeli tego Meliksona... jak w ciemno go biorą to słabo. Za Jirsaka 750tys euro to była mega przesada... teraz byle go oddać za jakiś grosz, bo mamy Gargułe, Boukhariego, może Meliksona..
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14