Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40085
Stary 16.01.2011, 13:09
mam nadzieje, że kilka meczy nasi wysłannicy obejrzeli tego Meliksona... jak w ciemno go biorą to słabo. Za Jirsaka 750tys euro to była mega przesada... teraz byle go oddać za jakiś grosz, bo mamy Gargułe, Boukhariego, może Meliksona..
Odpowiedz cytując