Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40081
Stary 16.01.2011, 13:05
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
tak tyle, polecił Go menadżer Bednarzowi, i ówczesny nasz dyr. sportowy się napalił. Kupili Go, mimo sprzeciwu Macieja Skorży - tak co pamiętam
Nie żebym coś zle mówił na Tomka, ale nie wydaje mi się żeby "się spłacił". Jeszcze jak teraz dołączy "Meli" (Melikson) to chyba lepiej by było dla niego odejśc, albo np wypożyczenie do końca sezonu.

Odpowiedz cytując