domin_czyzyny napisał(a):

|
tak tyle, polecił Go menadżer Bednarzowi, i ówczesny nasz dyr. sportowy się napalił. Kupili Go, mimo sprzeciwu Macieja Skorży - tak co pamiętam
|
Nie żebym coś zle mówił na Tomka, ale nie wydaje mi się żeby "się spłacił". Jeszcze jak teraz dołączy "Meli" (Melikson)

to chyba lepiej by było dla niego odejśc, albo np wypożyczenie do końca sezonu.