Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40079
Stary 16.01.2011, 12:59
dodo19891989 napisał(a):Wyświetl post
Az tyle Wisła wydała na Tomka?
tak tyle, polecił Go menadżer Bednarzowi, i ówczesny nasz dyr. sportowy się napalił. Kupili Go, mimo sprzeciwu Macieja Skorży - tak to pamiętam
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.01.2011 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując