właśnie ja nie jestem przekonany co do tej ceny bo ją media podały i sie tak trzyma.
Tak samo jak mało kto wie że menago Marcelo wziął 400tys euro za podpis jego zawodnika
jakby nie było Melikson to wyróżniający się grajek z ich rodzimej ligi, do tego kapitan swojej drużyny. Dawno kimś takim się nie interesowaliśmy a co dopiero zakontraktować
