Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dodo19891989
Member
Od: 01.2008
Skąd: Ropczyce
Offline
#
40076
16.01.2011, 12:54
Kibic1928
napisał(a):
Ostatnio 700K ojro za Jirsaka dalismy z tego co pamietam.
Oby tylko nie był to zakup podobnego kalibru
Az tyle Wisła wydała na Tomka?
dodo19891989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dodo19891989
Znajdź inne posty napisane przez dodo19891989