|
Wiślak, nie potrzebnie wracasz do tematu. Ja zareagowałem, ponieważ odniosłem takie wrażenie, że Tobie ciężej jest zaakceptować Izraelitę niż przedstawiciela innej narodowości (np. Serba). Uważam, że dzisiaj nie powinniśmy wracać do tych uprzedzeń i tych "tradycji" przedwojennej Wisły.
Uważam też, że w polityce klubu i zachowaniu kibiców nie ma już miejsca na takie uprzedzenia. I mam nadzieję, że jedynym kryterium oceny tego zawodnika będzie Jego gra i zaangażowanie.
p.s. Jestem daleki od GW, poprawności politycznej, itp. i oczywiście szanuję Twoje zdanie.
|