Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40072
Stary 16.01.2011, 12:46
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Na pewno z Małym znajdzie wspólny Język

po za tym jeśli dojdzie do tego transferu to muszę powiedzieć że dawno nie zapłaciliśmy 700 tys Euro za jednego zawodnika.
Ostatnio 700K ojro za Jirsaka dalismy z tego co pamietam.
Oby tylko nie był to zakup podobnego kalibru
Odpowiedz cytując