mic napisał(a):

Kreccie sobie nastepna faze, a potem bedzie placz i wyzywania kazdego ktos sie da bo Malikson nie przyszedl...
Opanujcie sie ludzie
|
gzimowisla napisał(a):
|
czytajac wiekszosc wpisow zaczynam sie martwic co bedzie jak Malikson nie przejdzie do Wisly .... zbiorowa histeria ? kilka zawalow ? kilka depresjii ... opanujcie sie dzieciaki
|
Odpowiem cytatem z Pearl S. Buck:
"Zachwyt jest chlebem powszednim młodości, sceptycyzm to wino powszednie starości".
Dajcie się ludziom trochę pocieszyć.