Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40049
Stary 16.01.2011, 12:01
mic napisał(a):Wyświetl post
Kreccie sobie nastepna faze, a potem bedzie placz i wyzywania kazdego ktos sie da bo Malikson nie przyszedl...

Opanujcie sie ludzie
Aż mnie żal bierze jak naiwni potrafią byc ludzie. Przecież jak Maor nie przyjdzie to będzie zbiorowa histeria i wieszczenie końca Wisełki.

Ale ok. jestem w stanie to zrozumiec, o ile naiwnośc da sie wytłumaczyc to popadanie ze skrajnosci w skrajnosc już nie za bardzo.Z reguly nie odnosze się indywidualnie do forumowiczów ale jak czytam wypowiedzi takiego westersyla który kilka stron temu jęczał że nie ma transferów a teraz podnieca się gościem z youtuba który nie wiadomo czy przyjdzie to mi pozostaje tylko wyjśc na papierosa. Nawet jak przyjdzie to nie wiadomo czy sie zaaklimatyzuje, a potem ten który go tak wychwala będzie wieszac na nim psy.

Panowie, troche powagi i honoru.

Nie bądźcie jak dzieci, którzy gdy cos nie wyjdzie załamują ręce i beczą że wujek nie chce im kupic lody.
Odpowiedz cytując