Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11387
Stary 16.01.2011, 12:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taaa bo nikt bez twojej błyskotliwej sugestii by na taki wymyślny szwindel nie wpadł. Przyznali sie bo wyszło 0,4 i zabrali mu prawko, które może oddać tylko sąd. Później była juz tylko kombinacja jak sie ze sprawy wykręcić no i wymyślili, wrzucili wydruk do internetu a tacy jak Ty łykają i się cieszą. Nie do wiary . Powiedz że 86 to nie Twój rocznik bo się załamię.


To wytłumacz tutaj tym którzy nie widzą wszędzie spisku (sam twierdzisz że rozbicie samolotu to był zamach) skoro wyszło mu 0,4 (w radiowozie nie ma potwierdzen badania) to po jaką cholerę wieźli go jeszcze na posterunek? jeżeli by chcieli odkrecic sprawe jak to okresliles wystaczyło powiedziec: no troche pan przesadzil ale dzisiaj taki ladny dzień życzymy wszystkiego dobrego. Nikt by się o tym nie dowiedział. Ale oczywiście najlepiej szukać dziury w całym i twierdzić wbrew zdrowemu rozsądkowi że jednak był pijany a najlepiej że w pierwszym badaniu miał nie 0,4 a 4 promile.

I co policja też kłamie mówiąc że pierwsze badanie czasami wychodzi zakłamane? a drugie jest miarodajne.

Nie chciałem porównywać ale skoro temat urósł do tej rangi:

A co z Dornem który nawalony w trzy dupy pałęta się po sejmie. Jak on może jeszcze tam przychodzić? powinien być wywalony na zbity pysk. Podobnie jak Kruk i ten koleś z PSL. Jak Kwaśniewski mógł i nadal może ludziom patrzeć w oczy prawie przewracając się pod pomnikiem?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy