pierdek18 napisał(a):

ja niestety nie ogladałem...
jak grał dobrze czy tak przecietnie? i czy prawda ze było jakieś pożegnanie .?
|
Tak trudno przeglądnąć parę stron do tyłu

Od paru stron o nim piszą, wszystko, jak rzucił koszulkę, jak dostał kwiaty, jak piłkę przyjął, jak zagrał.
Wystarczy poczytać.