Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40035
Stary 16.01.2011, 11:39
Jeśli Roger byłby w formie to czemu nie. Jeśli chce grać na Euro 2012, więc motywacji mu nie zabraknie. Gryzie tylko, że grał w Legii.
Odpowiedz cytując