Ludzie jak tak czytam Wasze posty i widzę jak niektórzy są podjarani tym transferem to tylko modlić się żeby Melikson bo ktoś może ciśnienia nie wytrzymać

Ja mam taką nadzieję że klub od jutra przygotuje same niespodzianki

jutro Melikson a w wtorek Allhassan

a w środę bramkarz, w czwartek napastnik

)
a co do bramkarza to Ricardo jest z kartą w ręku albo Dudek
