no może wkończu się doczekamy... translator mi przetłumaczył , że Wisła zdobyła 12 Mistrzostw i 4 szklanki

sądze, że to pewna informacja... przecież kupili już nowego w jego miejsce a 700tys to dużo jak na nas... tylko żeby nie było tak jakz Jirsakiem ;p