Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40022
Stary 16.01.2011, 10:23
Miło, że takie informacje nie są pisane przez naszych grafomańskich dziennikarzyn. Mimo wszystko sądzę, że poziom prasy w Izraelu jest wyższy niż w Polsce.
Także jutro powinniśmy się spodziewać Meliksona w Wiśle. Jeśli nie jutro, to najpóźniej we wtorek.
I na dodatek jak widać cały czas boli ich to nasze 5:0 z Beitarem
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując