Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8866
Stary 16.01.2011, 09:49
Właśnie oglądałem program: Dzień dobry tvn i był tam wywiad z Tomaszem Frankowskim. Zadano mu pytanie, co będzie robił po zakończeniu kariery - może tak jemu też zaproponować ofertę bycia scoutem naszego klubu, albo trenerem jakimś.

Zgodziłby się, bo mógł w Krakowie dalej z młodzieżą pracować, co bardzo lubi
Odpowiedz cytując