Nie chce wychodzić tutaj na jakiegoś proroka, bo nigdy nie pisałem takich postów, i raczej nigdy nie będę, ale tym razem mam akurat dość pewne źródło, z którego dowiedziałem się , że bramkarz jest już ustawiony. Kto to jest nie mam pojęcia, wiem tylko tyle co napisałem.
Wiem, że zaraz będą jakies posty typu " wziales to z powietrza" , " ujawnij źródło " itp. Daleki jestem od wróżenia z fusów, ci ktorzy są na forum juz jakis czas napewno nie znają mnie od tej strony.
W kazdym razie ja w tym tygodniu oczekuje kilku transferow, ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Od razu mówie, że słyszałem tylko i wyłącznie o bramkarzu. I nie uważam "źródła" informacji za pewne w jakikolwiek sposób, bo nie miałem okazji go zweryfikować jak do tej pory. Nie jestem typem który poszukuje internetowej popularności, po prostu uznalem ze mogę sie taką "wiedzą" podzielić na forum
