Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11386
Stary 16.01.2011, 01:05
Odin napisał(a):Wyświetl post
A tak na marginesie to ten cały RAŚ ma chyba gówno do powiedzenia bo autonomi to tam nigdy nie bedzie
Nie zmienia to faktu że PO jest jak Cracovia i przyjmie każdego. Nawet tych którzy Polsce ubliżają.