Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
11386
16.01.2011, 01:05
Odin
napisał(a):
A tak na marginesie to ten cały RAŚ ma chyba gówno do powiedzenia bo autonomi to tam nigdy nie bedzie
Nie zmienia to faktu że PO jest jak Cracovia i przyjmie każdego. Nawet tych którzy Polsce ubliżają.
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON