Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5281
Stary 15.01.2011, 22:55
Grając Wisłą w FM`a nigdy nie udało mi się osiągnąć czegoś więcej niż wygrana w lidze i wyjście z grupy LM, w końcu udało się zdobyć coś więcej :

Liga: http://oi54.tinypic.com/51amit.jpg

Uefa: http://oi53.tinypic.com/tapid1.jpg
Odpowiedz cytując