Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5281
15.01.2011, 22:55
Grając Wisłą w FM`a nigdy nie udało mi się osiągnąć czegoś więcej niż wygrana w lidze i wyjście z grupy LM, w końcu udało się zdobyć coś więcej :
Liga:
http://oi54.tinypic.com/51amit.jpg
Uefa:
http://oi53.tinypic.com/tapid1.jpg
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel