Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tenis
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
40002
15.01.2011, 22:27
Jak chce go wiele klubow lepszych od Wisełki to chyba o czymś świadczy panowie ? tak czy nie ? Pytam się ?
Tenis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tenis
Znajdź inne posty napisane przez Tenis