gizmowisla napisał(a):

czytajac wiekszosc wpisow zaczynam sie martwic co bedzie jak Malikson nie przejdzie do Wisly .... zbiorowa histeria ? kilka zawalow ? kilka depresjii ... opanujcie sie dzieciaki
|
każdy popełni Seppuku na stadionie Wisły

nie no żartuję... a co do tematu... będzie co ma być
