Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39996
Stary 15.01.2011, 21:38
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
czytajac wiekszosc wpisow zaczynam sie martwic co bedzie jak Malikson nie przejdzie do Wisly .... zbiorowa histeria ? kilka zawalow ? kilka depresjii ... opanujcie sie dzieciaki

każdy popełni Seppuku na stadionie Wisły nie no żartuję... a co do tematu... będzie co ma być
Odpowiedz cytując