|
ostatnie godziny to wyczekiwanie na jakikolwiek news dotyczący rychłego przyjścia Meliksona do Wisły... gość ma wszystko, żeby stać się centralną postacią naszej ofensywy... mogę po obejrzeniu tego meczu (choć oglądało się tragicznie z racji słabej rozdzielczości :/ ) śmiało powiedzieć że takiego zawodnika od czasu odejścia Szymka w naszej drużynie nie było...
a te zdjęcie koszulki i oddanie jej kibicom było wymowne... no ale nie ma się co jarać bo jeszcze się możemy rozczarować.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|