Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
39989
15.01.2011, 20:54
wiśnia
napisał(a):
Jest jedną nogą w Wiśle, może już dwiema?
wróbelki ćwierkają że zbliża się na lotnisko
A jak dojechać na lotnisko powiedział mu Mazilu, natomiast Milinkovic dał mu adres dobrego hotelu w Krakowie.
PS Przepraszam, nie moglem się powstrzymać.
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas