Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kobold
Member
Od: 12.2010
Offline
#
39987
15.01.2011, 20:50. .
Po meczu Melikson jako jedyny zdjął koszulke i rzucił ją kibicom oraz po spotkaniu kamerzysta kilka razy go przybliżał...
Dobrze prawisz Westeryl.
Kobold
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kobold
Znajdź inne posty napisane przez Kobold