Wyświetl pojedynczy post
Funatyk
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: zza gor i morz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39985
Stary 15.01.2011, 20:48
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Funatyk może okulista się przyda bo tutaj krzyżak jest prawą zrobiony
LUDZIEEE uspokójcie się proszę was!! najlepiej do poniedziałku będzie wtedy pożegnanie Brożków i może przedstawią nowych graczy (chciałbym)
pozdroo
hmmm poszedlem klatka po klatce... to bylo z lewej, przyjzyj sie dokladnie..
Okulary mam na nosie (chyba) )
Odpowiedz cytując