Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Funatyk
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: zza gor i morz
Offline
#
39985
15.01.2011, 20:48
Kluvi
napisał(a):
Funatyk może okulista się przyda bo tutaj krzyżak jest prawą zrobiony
LUDZIEEE uspokójcie się proszę was!! najlepiej do poniedziałku będzie wtedy pożegnanie Brożków i może przedstawią nowych graczy (chciałbym
)
pozdroo
hmmm poszedlem klatka po klatce... to bylo z lewej, przyjzyj sie dokladnie..
Okulary mam na nosie (chyba)
)
Funatyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Funatyk
Znajdź inne posty napisane przez Funatyk