Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
39981
15.01.2011, 20:35
Nie orientuje się za bardzo jak wygląda sytuacja z transferem tego Meliksona. Mógłby ktoś mi to przybliżyć ?
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia