|
Mówcie co chcecie, ale jakby ten Melikson przyszedł do nas, to byłaby bomba.
Chłop ma niesamowite umiejętności i będzie go można sprzedać za co najmniej 3 kawałki.
Staszek ma łeb, zrobi parę takich transferów i dla Cupiała będzie Bogiem.
Niech tylko boss nie szczędzi kasy na Maora...wróci się!!!
|