Cytat:
Skąd takie informacje? Juniora docelowo miał zastąpić Piotr Brożek, skończyło sie na Paljicu i Branco jako rezerwa, ostatnio w wywiadzie potwierdzili ze nie szukaja pilkarza na te pozycje.
A tekst że Branco odstaje poziomem od Eklasy - po pierwsze co to jest poziom ekstraklasy, po drugie, jak mozesz to ocenic?
Chłop nie dostał prawdziwej szansy przeciez.
Zreszta jak mają kupić znowu pana XY to lepszy taki stan rzeczy jaki jest teraz. Zawsze w obwodzie są piłkarze z ME.
|
Stan Valckx: Wrzesień 2010
"
Potrzebujemy jeszcze co najmniej jednego obrońcę. Oferuje się nam wielu piłkarzy, a sami szukamy ich niemal po całym świecie. Problemem jednak nie jest samo ściągniecie piłkarza, ponieważ wielu z nich jest dostępnych. My potrzebujemy jakości, ponieważ gramy o mistrzostwo. Lepiej nikogo nie zatrudniać, niż zatrudniać zawodnika, który nie jest wystarczająco dobry. Zapłacimy, a to nie przyniesie efektów - tłumaczy Valckx"
Chyba, że chodziło mu o zatrudnienie Branco. Powiedział, że poszukuje jakości - Branco to nie jest jakość, bo nie potrafił wygryźć nominalnego, lewego pomocnika - który na obronie nie miał w zwyczaju często grać - to o czymś to świadczy