jagoda napisał(a):

Jak było naprawdę nigdy się nie dowiemy, MAK, Putin Tusk i Kaczor tego też nie wiedzą i mogą jedynie snuć domysły i składać puzzle, których nikt nie złoży.
|
I dlatego ręce opadają przy tym całym burdelu, dlatego ludzie snuja najbardziej fantastyczne teorie.Wogole sie im nie dziwie. W dobie lotów na marsa, trzech czarnych skrzynek, nasłuchów i zdjęć satelitarnych, obecności polskiego Jaka który nagrywał co się dziej w eterze,mało, podobno ruska wieża kontrola tez nagrywa swoje rozmowy i parametry radaru, wywiadu i kontrwywiadu w wawie mającego nasłuch z tutki, całym tym detektywistycznym doświadczeniu współczesnego świata, sprzęcie dzięki, któremu można odtworzyć jak wygadał zgon Tutenchamona ,MY dostajemy rapot : samolot .......nął o ziemie i się rozbił.
Zakpiono sobie pięknie. Takim ekspertem lotniczym to i ja jestem, a po piwie nawet lepszym.