Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39964
Stary 15.01.2011, 18:36
Adikos zobacz na sam sposób prowadzenia piłki przez tego gościa co już świadczy o tym że nada się na polską ligę, myślę że powinniśmy się podniecać bo w naszych warunkach każdy kopiący prosto piłkę zawodnik jest na wagę złota.
Jakiś koleś na fejsie Wisły " Hope you know and appreciate what a diamond you are getting"
Jeśli kibice go tam cenią to znaczy, że jest dobrze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.01.2011 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując