Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
39960
15.01.2011, 18:27
za bardzo podkręcono temat Meliksona na forum... teraz każdy jest podjarany na transfer... może prawie każdy.... możemy tylko czekać aż zwołają wkońcu konferencje i pokażą nowych grajków
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14