|
^^To o czym wspominasz to koszt ,który nie wynosi aż 100mln zł, w kwestii zbudowania zespołu i jego infrastruktury niestety ,ale Legia te pieniądze wtopiła. Akademia nadal nie ma ośrodka treningowego a już 100mln szlag trafił.
Najlepiej na przestrzeni lat zainwestowane pieniądze spożytkowała Wisła , kilka MP , sukces w postaci dobrego występu w PUEFA , największy zwrot kapitału ze sprzedanych zawodników,owszem do LM zabrakło do szczęścia. Owszem ostatnie wyniki są słabsze ,ale to wynika z faktu ,że od dłuższego czasu Wisła jest klubem samofinansującym się.
Nie wiadomo jak będzie z Lechem i Polonią - te kluby są dopiero na początku tej drogi ,którą my przeszliśmy
|