|
Kowalewski z kartą na ręku. Tak super ale jak się zachował z negocjacjami z Arką? Ceni zapewne się wysoko a forma już nie ta. Po co podpisywać kogoś i płacić mu krocie skoro raczej nie będzie stanowił dla nas wzmocnienia.
A co do Meliksona ... ciekawe co z tego wyjdzie, ale wygląda na zawodnika, który nawet coś sobą reprezentuje.
|