Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39947
Stary 15.01.2011, 16:21
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
No bo to wszystko prawda... Do czego Wiśle kolejni przeciętni kopacze? Tutaj trzeba kogoś dobrego, kto zrobi różnicę, bo inaczej znowu czekają nas upokorzenia w stylu Levadii o Karabachu nie wspominając. I ludzie już się śmieją, że z Wisły Polaków się pozbywają, a ściągają coraz większą wieżę Babel i teraz żyda jeszcze chcą. I trochę w tym prawdy niestety jest... Im więcej obcokrajowców w Wiśle tym z roku na rok gorzej...
sory muszę to powiedzieć - pieprzysz i to niesamowicie.
jeżeli dla ciebie Melikson jest przeciętniakiem to kogo byś chciał - zapewne Polaka skoro obcokrajowcy źli - kogo? znajdziesz kogoś lepszego w podobnej cenie - stawiam browar
gdzieś mam z czego ludzie się śmieją, jak dla mnie może być w kadrze 23 obcokrajowców byle byli lepsi i tańsi od tych naszych krajowych połamańców.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.01.2011 o godz. 16:30.
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując