Undertaker napisał(a):

|
No bo to wszystko prawda... Do czego Wiśle kolejni przeciętni kopacze? Tutaj trzeba kogoś dobrego, kto zrobi różnicę, bo inaczej znowu czekają nas upokorzenia w stylu Levadii o Karabachu nie wspominając. I ludzie już się śmieją, że z Wisły Polaków się pozbywają, a ściągają coraz większą wieżę Babel i teraz żyda jeszcze chcą. I trochę w tym prawdy niestety jest... Im więcej obcokrajowców w Wiśle tym z roku na rok gorzej...
|
sory muszę to powiedzieć - pieprzysz i to niesamowicie.
jeżeli dla ciebie Melikson jest przeciętniakiem to kogo byś chciał - zapewne Polaka skoro obcokrajowcy źli - kogo? znajdziesz kogoś lepszego w podobnej cenie - stawiam browar
gdzieś mam z czego ludzie się śmieją, jak dla mnie może być w kadrze 23 obcokrajowców byle byli lepsi i tańsi od tych naszych krajowych połamańców.