Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39945
Stary 15.01.2011, 16:11
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Inna rzecz też się zmienia na lepsze w naszym klubie. W końcu z klasą, porządnie, tak jak należy żegnamy się z zawodnikami.
Pracujesz w klubie, czy po prostu lubisz trochę pokadzić? Z klasą rozstaliśmy się i z Żurawskim, i z Baszczyńskim, i z Zieńczukiem, i z Cantoro. Akurat tych bardziej zasłużonych zawsze umieliśmy jakoś pożegnać, a że w Amice prezesowi wyszła słoma z butów, to już nie nasz problem. Basałaj niczego nie poprawił, co najwyżej nie popsuł tego, co już wcześniej działało. Co - biorąc pod uwagę jego dotychczasowe działania - może budzić euforię u jego zwolenników, ale bez jaj. Wystarczy, że degraduje nas sportowo, gdyby do tego zaczął jeszcze wieś robić...

Bardzo fajnie, że pożegnaliśmy Pawełka z klasą, bo sobie na to zasłużył, ale problemem jest brak sensownych następców, co należy podkreślić. Zwłaszcza w temacie transferowym.

P.S. Osłabiacie, naprawdę. Nic to, że nie ma już komu ciągnąć gry, dobrze że miło ostatnich coś tam grających piłkarzy pożegnali
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.01.2011 o godz. 16:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując