WioReXXX napisał(a):

|
Inna rzecz też się zmienia na lepsze w naszym klubie. W końcu z klasą, porządnie, tak jak należy żegnamy się z zawodnikami.
|
Pracujesz w klubie, czy po prostu lubisz trochę pokadzić? Z klasą rozstaliśmy się i z Żurawskim, i z Baszczyńskim, i z Zieńczukiem, i z Cantoro. Akurat tych bardziej zasłużonych zawsze umieliśmy jakoś pożegnać, a że w Amice prezesowi wyszła słoma z butów, to już nie nasz problem. Basałaj niczego nie poprawił, co najwyżej nie popsuł tego, co już wcześniej działało. Co - biorąc pod uwagę jego dotychczasowe działania - może budzić euforię u jego zwolenników, ale bez jaj. Wystarczy, że degraduje nas sportowo, gdyby do tego zaczął jeszcze wieś robić...
Bardzo fajnie, że pożegnaliśmy Pawełka z klasą, bo sobie na to zasłużył, ale problemem jest brak sensownych następców, co należy podkreślić.
Zwłaszcza w temacie transferowym.
P.S. Osłabiacie, naprawdę. Nic to, że nie ma już komu ciągnąć gry, dobrze że miło ostatnich coś tam grających piłkarzy pożegnali
