Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1006
Stary 15.01.2011, 15:40
Miro napisał(a):Wyświetl post
No widzisz Siwy, tak jak myslalem nic nie skumales z tego co napisalem.
A Ty tego, o czym ja pisałem

napisałem Ci priva, myślę, że wyjaśniłem tam wszelkie wątpliwości

Miro napisał(a):Wyświetl post
Życie i praca w Krakowie ma oczywiscie wiele zalet, ale tez i wad.
No i to jest wlaściwe postawienie sprawy, jeśli uznamy, że podobnie jest w innych miastach A nie: u nas fatalnie, zarobki fatalne, jakość życia fatalna, a gdzie indziej jest wszystko super ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 15.01.2011 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując