Miro napisał(a):

No widzisz Siwy, tak jak myslalem nic nie skumales z tego co napisalem.
|
A Ty tego, o czym ja pisałem
napisałem Ci priva, myślę, że wyjaśniłem tam wszelkie wątpliwości
Miro napisał(a):

|
Życie i praca w Krakowie ma oczywiscie wiele zalet, ale tez i wad.
|
No i to jest wlaściwe postawienie sprawy, jeśli uznamy, że podobnie jest w innych miastach

A nie: u nas fatalnie, zarobki fatalne, jakość życia fatalna, a gdzie indziej jest wszystko super ;-)