Kryniu napisał(a):

|
Czy wiadomo już coś o zainteresowaniu Kowalewskim z Arki? Wydaje się solidnym bramkarzem i jest do wzięcia bez większych wydatków.
|
Kowalewski nie jest piłkarzem Arki, ma kartę na ręku i jest do wzięcia za darmo.
To, zdaje się, najpoważniejszy argument przemawiający za jego zatrudnieniem, bo innych nie widzę.
Pamiętam jak bronił po powrocie do Polski w Koronie, naprawdę nic specjalnego.
Wyjechał znowu za granicę i pożegnano go bez żalu -
http://www.weszlo.com/news/5992