Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39944
Stary 15.01.2011, 15:36
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Czy wiadomo już coś o zainteresowaniu Kowalewskim z Arki? Wydaje się solidnym bramkarzem i jest do wzięcia bez większych wydatków.
Kowalewski nie jest piłkarzem Arki, ma kartę na ręku i jest do wzięcia za darmo.

To, zdaje się, najpoważniejszy argument przemawiający za jego zatrudnieniem, bo innych nie widzę.

Pamiętam jak bronił po powrocie do Polski w Koronie, naprawdę nic specjalnego.

Wyjechał znowu za granicę i pożegnano go bez żalu - http://www.weszlo.com/news/5992
Odpowiedz cytując