Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11378
Stary 15.01.2011, 15:30
haeno napisał(a):Wyświetl post
Prawo jazdy musieli mu zatrzymać (nie zabrać/odebrać) przy pierwszym wyniku badania (0,4 promila).
Jak każdemu przysługuje wtedy prawo do zarządania ponownego zbadania pod kątem trzeżwości.
Tu wrzucili wyniki ponownego badania: http://yfrog.com/h2vtnaj
Zdjęcie wydruku faktycznie rozwiewa wszystkie wątpliwości. Biję się w pierś. Rzeczywiście badanie z 18:45 musiało być wadliwe. Bo przecież w 15min nie wytrzeźwiał, albo w alkomat na komisariacie nie dmuchnął ktoś inny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.01.2011 o godz. 15:32.
Hej Nasz TS !!