haeno napisał(a):

Prawo jazdy musieli mu zatrzymać (nie zabrać/odebrać) przy pierwszym wyniku badania (0,4 promila).
Jak każdemu przysługuje wtedy prawo do zarządania ponownego zbadania pod kątem trzeżwości.
Tu wrzucili wyniki ponownego badania: http://yfrog.com/h2vtnaj
|
Zdjęcie wydruku faktycznie rozwiewa wszystkie wątpliwości. Biję się w pierś. Rzeczywiście badanie z 18:45 musiało być wadliwe. Bo przecież w 15min nie wytrzeźwiał, albo w alkomat na komisariacie nie dmuchnął ktoś inny.