Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 15.01.2011, 15:10
3 sezon rozpoczęty.
MP , PP , w LM trafilem na AC Milan,Spartak i Dynamo Kijów niestety 3 miejsce . Ze Spartakiem 1-1, 0-4 z Dynamem 2-2- ,1-0 i Milanem 3-3, 1-1 w 1 rundzie pucharowej LE szczęscie nie dopisało dostałem Arsenal Londyn. Po sprzedazy bramkarza kupilem Dolhe ale on gral już w tym roku i na bramce grał ... defensywny pomocnik. U sebie 2-2 i na wyjeździe 3-4 :/

Ivory1906 u mnie Legia jest średnia na 4 miejscu skończyli lepszy jest Lech.
Odpowiedz cytując