Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11377
Stary 15.01.2011, 15:05
A ja jestem ciekaw co by sie stało z tymi pajacami z rządu i z naszym krajem jakby nagle wszyscy przestali palić papierosy,pic alko i kupowac paliwo te ich kampanie anty alko anty niko hehehe ruchają wszystkich jak chcą żeby nie było..zacząłem od siebie rzuciłem palenie i nie pije ..autem nie jezdze i nie kupuje za zarobione pieniadze paliwa