A ja jestem ciekaw co by sie stało z tymi pajacami z rządu i z naszym krajem jakby nagle wszyscy przestali palić papierosy,pic alko i kupowac paliwo

te ich kampanie anty alko anty niko hehehe ruchają wszystkich jak chcą

żeby nie było..zacząłem od siebie rzuciłem palenie i nie pije ..autem nie jezdze i nie kupuje za zarobione pieniadze paliwa
