Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39938
Stary 15.01.2011, 14:56
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
No bo to wszystko prawda... Do czego Wiśle kolejni przeciętni kopacze? Tutaj trzeba kogoś dobrego, kto zrobi różnicę, bo inaczej znowu czekają nas upokorzenia w stylu Levadii o Karabachu nie wspominając. I ludzie już się śmieją, że z Wisły Polaków się pozbywają, a ściągają coraz większą wieżę Babel i teraz żyda jeszcze chcą. I trochę w tym prawdy niestety jest... Im więcej obcokrajowców w Wiśle tym z roku na rok gorzej...
On jest przeciętny!?
Odpowiedz cytując