|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
|
Undertaker napisał(a): 
|
No bo to wszystko prawda... Do czego Wiśle kolejni przeciętni kopacze? Tutaj trzeba kogoś dobrego, kto zrobi różnicę, bo inaczej znowu czekają nas upokorzenia w stylu Levadii o Karabachu nie wspominając. I ludzie już się śmieją, że z Wisły Polaków się pozbywają, a ściągają coraz większą wieżę Babel i teraz żyda jeszcze chcą. I trochę w tym prawdy niestety jest... Im więcej obcokrajowców w Wiśle tym z roku na rok gorzej...
|
On jest przeciętny!? 
|
|