Undertaker napisał(a):

|
No bo to wszystko prawda... Do czego Wiśle kolejni przeciętni kopacze? Tutaj trzeba kogoś dobrego, kto zrobi różnicę, bo inaczej znowu czekają nas upokorzenia w stylu Levadii o Karabachu nie wspominając. I ludzie już się śmieją, że z Wisły Polaków się pozbywają, a ściągają coraz większą wieżę Babel i teraz żyda jeszcze chcą. I trochę w tym prawdy niestety jest... Im więcej obcokrajowców w Wiśle tym z roku na rok gorzej...
|
Na razie nie podpisaliśmy z nim umowy.
Widziałeś go na żywo żeby go oceniać jako przeciętniak ?
Powiedz mi na Polskim rynku jest jakiś w miarę Polak który jest dosyć dobry i nie chcą za niego 1 mln Euro.