Teqcontroller napisał(a):

Melikson? Jest za wcześnie, by mówić o nazwiskach. Gdybyśmy to zrobili, to pomoglibyśmy zespołom, które z nami rywalizują na rynku transferowym - podkreśla Valckx.
Pismaki nie polepszają nam sprowadzanie nowych zawodników za dużo szumu jest ;/
Myślę że do końca przyszłego tygodnia klub zaprezentuje przynajmniej 2 nowych zawodników.
|
Co okienko jest ta sama śmieszna gadka i czy to Valckx czy inny dyrektor sportowy to zawsze jest za wcześnie by mówić o nazwiskach, bo pomogłoby to zespołom, które rywalizują z Wisłą. Stara śpiewka, powinniście się już na nią uodpornić.