Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39935
Stary 15.01.2011, 14:27
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Melikson? Jest za wcześnie, by mówić o nazwiskach. Gdybyśmy to zrobili, to pomoglibyśmy zespołom, które z nami rywalizują na rynku transferowym - podkreśla Valckx.

Pismaki nie polepszają nam sprowadzanie nowych zawodników za dużo szumu jest ;/

Myślę że do końca przyszłego tygodnia klub zaprezentuje przynajmniej 2 nowych zawodników.
Co okienko jest ta sama śmieszna gadka i czy to Valckx czy inny dyrektor sportowy to zawsze jest za wcześnie by mówić o nazwiskach, bo pomogłoby to zespołom, które rywalizują z Wisłą. Stara śpiewka, powinniście się już na nią uodpornić.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując