skeba napisał(a):

Stan Valckx od września szuka już obrońcy i jakoś nie może go znaleźć.
Miało być zastępstwo dla Juniora Diaza - nie widać go, bo Branco to jednak poziomem odstaje od ekstraklasy.
Ostatnio mówił, że zdąży do pierwszego treningu, teraz w to powątpiewa - kabaret.
|
Skąd takie informacje? Juniora docelowo miał zastąpić Piotr Brożek, skończyło sie na Paljicu i Branco jako rezerwa, ostatnio w wywiadzie potwierdzili ze nie szukaja pilkarza na te pozycje.
A tekst że Branco odstaje poziomem od Eklasy - po pierwsze co to jest poziom ekstraklasy, po drugie, jak mozesz to ocenic?
Chłop nie dostał prawdziwej szansy przeciez.
Zreszta jak mają kupić znowu pana XY to lepszy taki stan rzeczy jaki jest teraz. Zawsze w obwodzie są piłkarze z ME.