Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16937
Stary 15.01.2011, 13:36
Szczerze mówiąc, mnie się nie podoba ani z zewnątrz, ani wewnątrz. Jakoś nie potrafię odnaleźć tego klimatu obecnej staruszki. Bardziej przemawia do mnie "czerwony" projekt, który od wewnątrz jest malinka. Wiem że to tylko wiżki, ale na ich podstawie takie mam odczucia.
Odpowiedz cytując