|
Szczerze mówiąc, mnie się nie podoba ani z zewnątrz, ani wewnątrz. Jakoś nie potrafię odnaleźć tego klimatu obecnej staruszki. Bardziej przemawia do mnie "czerwony" projekt, który od wewnątrz jest malinka. Wiem że to tylko wiżki, ale na ich podstawie takie mam odczucia.
|