|
Czy to cos dziwnego że zbadali go drugi raz i wyszło 0? Ja rozumiem że według Ciebie był nawalony w trzy dupy ledwo się trzymał na nogach a drugie badanie wykonał za niego policjant. Widzę że Ty też prezentujesz poglądy że kto nie z nami to wszystko co złe jego dotyczące jest prawdą.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|