Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16936
Stary 15.01.2011, 13:10
Konkurs na niezłym poziomie, który zaowocował kilkoma bardzo ciekawymi koncepcjami - przynajmniej według mnie. Wydaje mi się, że od zwycięskiego projektu były lepsze, choć i tak absolutnie nie ma na co narzekać (szkoda, że podobnie nie było przy okazji stadionu). Wizja hali według Lameli jest prosta i praktyczna, bez urozmaiceń w jarmarcznym stylu. Widać w niej kontynuacje filozofii zaprezentowanej podczas projektowania, czy to terminala lotniska w Balicach, czy tez stadionu obrzydliwców. Poza tym do budowy jeszcze daleko i myślę, że rażące dziś wady będzie można wyeliminować.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując