Wygrała na pewno ciekawa koncepcja, oglądając wizualizacje i makiety można zauważyć ze wybrany projekt charakteryzuje się stosunkowo niewielką objętością. Bo niektóre z koncepcji to straszne kolosy, razem z tą wzorowaną na nowojorskie MSG. Jedynie co mi się średnio w wybranym projekcie podoba to prezentowana koncepcje wnętrza hali, brak wysuwanych trybun i ogromny plac gry to troszkę minusy. Jak dla mnie
http://galeria.wislakrakow.com/20110114/r/55.jpg ten projekt zaprezentował fajnie rozplanowane trybuny